אין לך חליפת חתן ?

רוב החתנים לובשים חליפת חתן בהירה ( לבנה או צבע קרם ) או חליפה שחורה .

 זהו הסטנדרט הרגיל אותו אנו רגילים לראות כמעט בכל חתונה .
לא סתם רוב הכסף לארגון החתונה הולך על שמלת הכלה השער והאיפור שלה .
ומדוע ? משום שבשמלות הכלה יש גיוון למרות הצבעים הסטנדרטים ניתן להוסיף לשמלה תחרה או מחשוף שיהפוך את השמלה למדוברת ביותר . אז מה עם חליפות החתן ?
מכנס חולצה וג\\\'קט שלכאורה כולם נראים אותו דבר , אבל זה רק לכאורה . כיום קיימים עשרות מעצבי אופנה שמקדישים שעות רב לעיצוב חליפות חתן מיוחדות שילהיבו את האורחים באירוע .
הם מאמינים שלא רק הכלה צריכה להיות מיוחדת , אחרי הכול זה היום של שניהם .
 מעצבי האופנה בתחום חליפות חתן החלו לעצב את החליפות בגוונים שונים כמו אפור וכחול כדי לשבור את הצבעים שכולנו רגילים לראות . יש שיגידו עדיף סטנדרט ויש אחרים שישמחו להיראות קצת אחרת מכולם .
בסופו של דבר , סביר להניח שהכלה תחליט על הצבע , לגברים בדרך כלל אין העדפה לצבע מסוים אבל לכלות יש חשיבות רבה אחרי הכול , הן נשים .
יש לשים דגש על התאמת צבע החליפה לעור החתן כדי שהחליפה תבלוט ולא תחוויר את החתן .
לדוגמא אם החתן בעל צבע עור בהיר עליו ללבוש חליפה שחורה ולהפך . לאחר בחירת הצבע המתאים עברו לבחירת דגם החליפה . בבחירת הדגם השתדלו להיות סבלניים ולבחון מספר דגמים מתוכם בחרו את האחד שאהבתם .
מומלץ להגיע למדידת השמלה עם הכלה לעתיד או אנשים נוספים שיעזרו לכם לקבל החלטה בקלות. במידה ויש ברשותכם חליפה שאהבתם , הגיע עם התמונה אל מעצבות האופנה והן ויכלו להתאים לכם חליפה דומה או אפילו לתפור לכם את אותה חליפה בדיוק . לפני קבלת החלטה סופית מומלץ לערוך סקר מחירים בתחום חליפות חתן ולבחור בחברה שמציע לכם שירות אישי , בדים איכותיים במחיר שמתאים לכיס שלכם . 
סקר מחירים יעניק לכם תמונה כוללת על מחירי חליפות חתן בשוק מעצבי האופנה .