אחל – לק, גבר!

"מדוע" אתן שואלות, ובכן, שו מסבירה כי במידה ובקבוק הלק האהוב שלכן נעלם לו מהשידה שווה לכן לעקוב אחר הגבר שחי לצידכן ולבדוק היטב האם מדובר באחד כזה שקשוב לטרנדים ולמגמות אופנה. "במידה והתשובה חיובית אתן עשויות לגלות ש....הוא זה שלמעשה העלים לכן את בקבוק הלק".

שו: "אם בעבר משיחת הציפורניים בצבע לק הבדילה בין המעמדות השונים בחברה שכן ציפורנים צבועות ומטופחות סימנו האם מדובר באישה שעוסקת בעבודות שחורות הפוגמות בציפורניים ולכן היא אינה יכולה למרוח לק, או שמא בנהנתנית עשירה שמקסימום המניקור יישרט לה מהמזלגון הקטנטן של מאפה אחר הצהריים שהוגש לה ע"י עובדת הפרולטריון שלה שהרי בימינו הסיפור קצת אחר ונדמה שכמעט כולם (בדגש על כמעט) מורחים לק - המפונקות והמתאמצות, הבחורות וגם הבחורים".

כן, שמעתן נכון, הגברים מורחים לק!!

על פי דיווחים של אתר Alphanail עולה כי גם גברים אוהבים להשתעשע להם במריחת לק בכדי להוכיח שהם טיפוסים מפתיעים.

כשאנחנו כותבים "גברים" איננו מתכוונים רק להומואים שבחבורה דוגמת מעצב האופנה מארק ג'יקובס שדיגמן לק אדום של המותג "דוווימה" מבית חברת נארס או אדם למברט, הכמעט זוכה של העונה ה?8 של "אמריקן איידול" שהוא יותר גיי אייקון, אלא גם ובעיקר ל"מאצ'ו בויז" שבחבורה, אלה מהזן ההטרוסקסואלי דוגמת פני הצלקת הלוא הוא הזמר סיל – המייצגים סלע מוצק של גבריות טהורה.

סיל שהלק השחור מאט שהוא כה אוהב למרוח על הציפורניים רק מעצים את המראה הקודר והחזק שלו, מדגיש את גבריותו באמצעות לק בציפורניים, עובדה לטקס האוסקר האחרון הוא הגיע כשציפורניו משוחות בצבע של ORLY.

אישתו, הדוגמנית היידי קלום, אומנם החליטה להגיע עם ציפורניים בגוון טבעי, אך לו זה ממש לא הפריע להתאים את הלק השחור לחליפה ולנופף לצלמים בכיף.

כך או אחרת ולמרות שלמרוח לק על הציפורניים זו, לכל הדעות, פעולה נשית, נדמה שהגברים, דוגמת סיל שכבר מזמן התרגלו למרוח קרם לחות ולהסיר את השערות מהחזה, וכעת הם עוברים לשלב הבא בהפיכתכם למעודכנים ולמטופחים בדמותו של לק מאט בגרסה גברית.

האם מדובר בטרנד? "נדמה שכן", משיבה הרייט רוז, בעלת מותג הלק הניו-יורקי "קולור קלאב", שהרי גם דיוויד בקהאם צולם לאחרונה עם בטן שרירית, משומנת וחשופה עם לק ורוד על הציפורניים במין מחווה ל"הלו קיטי", ובכך הוא מספק השראה ללא מעט בחורים שאוהבים להשתעשע ולעורר טרדות אצל בנות הזוג שלהם".

אחריו מציינת רוז עשו זאת גם ג'וני דפ בלק כחול בוהק וגם צ'אק לידל זוכה UFC שבחר לצבוע דווקא את ציפורני הרגליים שלו (תמונה 3) המבצבצות מתוך הג'יזס סנדל שלו. שנהם אגב, בחרו איך לא, בלק של מותג הלק הניו-יורקי "COLOR CLUB".

לא השתכנעתם אתר Alphanail מספק שני שמות של גברים מסוקסים נוספים שבחרו להצתבע להם בלק, וזאת רק בכדי שתפנימו שהלק הגברי הוא באמת הדבר הבא בתחום הטיפוח הגברי.

בשורה התחתונה, אם הלק מתאים למתאגרף האמריקאי ניק גונזלס ולנציג אומנויות הלחימה המוביל רוג'ר הוטרה הוא בוודאי יתאים גם לכם. לא?!

אז עכשיו תשפטו לבד, ושלא ימרחו אתכם...

לפרטים נוספים: קובי טיריפינטו 050-7378444