ירוק הפקת אירועים

ירוק הפקת אירועים
טלפונים :08-9367737

כתובת : מרכז

אתר אינטרנט : http://www.wwy.co.il


חברת ירוק הפקות הוקמה בשנת 2004 ומעניקה שירותי ייעוץ והפקות לכל סוגי האירועים, חתונה, בר מצווה, אירועי ברית ימי הולדת ועוד.
בחברת ירוק תמצאו צוות צעיר מנוסה ומקצועי, יחד אתכם נארגן את האירוע המושלם, נמצא את המקום שבו חלמתם לערוך את אירוע, את האטרקציות הטובות ביותר, המוסיקה הטובה ביותר, שירותי צילום, קייטרינג ועוד, אנו בחברת ירוק עובדים רק עם הספקים הטובים והמובילים בארץ.
ארגון חתונה או כל אירוע אחר דורשים ניסיון והכרה מעמיקה של תחום האירועים, בבואכם לארגן אירוע אתם נתקלים בשאלות רבות אשר נותרות ללא מענה, מחירים, שירות, תפריט, תנאי תשלום ועוד, בארגון אירועים יש לשים תשומת לב למאות פרטים קטנים, אנו כאן לעזור לכם לחבר את הכול לאירוע אחד מוצלח.
שיתופי פעולה עם החברות המובילות בארץ, מחירים מיוחדים והנחות- ירוק הפקות המקום המושלם להתחיל לארגן אירוע.
לקוחותינו זוכים למחירים מיוחדים והטבות רבות, שירות אישי, איכות והקפדה על הפרטים הקטנים הם הקווים המנחים אותנו בארגון אירועים, נשמח להעניק לכם את שירותי הייעוץ והארגון שלנו בטלפון או בפגישה אישית.
לרשותכם באתר תפריט ניווט ומידע לכל הדברים החשובים שצריך לדעת על ארגון אירועים, מאמרים על חתונה, בריתות, בר מצווה, ימי הולדת ועוד, מבצעים מיוחדים ללקוחות ירוק הפקות ועוד המון מידע שיעזור לכם לארגן אירוע מוצלח.
תגובות


אין תגובה
מילות חיפוש קשורות : חתונה, מתחתנים