טיפים לבחירת שמלת כלה

טיפ ראשון : התאימי את צבע השמלה לצבע עורך

טיפ ראשון וחשוב במיוחד הוא להתאים את צבע השמלה לצבע העור שלך . שמלות כלה מגיעות בדרך כלל בצבע סטנדרטי שהוא לבן , צבע המסמל הרמוניה ושלווה , בדיוק מה שאת רוצה להרגיש ביום החתונה שלך . אך לא לכל הכלות הצבע הלבן מחמיא , לכן ניתן לבחור שמלות כלה בצבע שמנת שמעניק ייחודיות שונה לשמלות והופך את המראה לאחר .

טיפ שני : התאימי את סגנון השמלה למראה שלך

התאמת מידות השמלה למידות הגוף הן חשובות במיוחד . לעיתים ישנן מגבלות שיש לקחת בחשבון לפני שבוחרים שמלת כלה . לדוגמא , במידה וגובהך נמוך מהרגיל לא מומלץ ללבוש שמלה נפוחה מאד משום שהשמלה רק תדגיש זאת .עלייך ללבוש שמלה ארוכה שתיצור אשליה של אורך , בה תיראי במיטבך . באותו אופן עלייך להתייחס לרוחב הגוף שלך ולמבנה שלו. יש להבליט את המקומות שאת מעוניינת בהם ולטשטש את המקומות שאינך מעוניינת שיבלטו . עלייך להדגיש זאת בפני מעצבת שמלות הכלה והיא כבר תדאג לשאר.

טיפ שלישי : לא ברגע האחרון

כשמארגנים חתונה יש לערוך סדר עדיפויות ורשימה שמפרטת את כל הסידורים שעלייך לעשות עד החתונה . בחירת שמלות כלה תהיה בעדיפות ראשונה ותעשה כמה שיותר מוקדם משום שהיא דורשת סיבובים רבים בסלוני כלות ומעצבים. לוקח זמן עד שבוחרים את השמלה שרוצים ו יודעים מה הסגנון שמתאים  , כדי לא להיות לחוצים לקראת החתונה צריך לעשות הכול בזמן הנכון ולא לחכות לרגע האחרון.

טיפ רביעי : תעשירי את המראה בעזרת תכשיטים ואקססוריז

כל אדם יודע שלעיתים הפריטים הקטנים הם אלה שמשלימים את ההופעה והופכים אותה למיוחדת . שמלות כלה מעוצבות לעיתים יפות כמו שהן ללא שום תוספות , אך ישנן שמלות שמומלץ להוסיף להן אקססוריז שונים כדי להשלים את המראה שלהן . ניתן לבדוק כפפות מעוצבות , שרשראות , עגילים מיוחדים , צמידים ועוד. שיעשירו את המראה .

טיפ חמישי : בלי לחץ

הטיפ החשוב ביותר שאם תצליחי לממש אותו תגיעי אל החופה ללא שום דאגות . כשהכול מתוקתק ומתוכנן היטב אין מימה לחשוש . עלייך לערוך את הסידורים הנדרשים עם אנשים שתומכים בך ומבינים את ההתרגשות העצומה לקראת האירוע של חייך . ערכי את הסידורים באווירה נעימה ואל תתרגזי מכל דבר שנאמר או לא קורה כמתוכנן . למדי להגיב לשינויים הקיימים בין אם זה מזג אוויר לא צפוי או כל דבר אחר .