טיפים לחתונה לפי ה א ב

אולם- ללכת לבחור אולם רק לאחר שידוע מספר המוזמנים , על מנת לצמצם אפשרויות .

בית – במידה ואינכם גרים יחד עדיין , יש להתחיל לפני החתונה לחפש את הבית הרצוי לפי הכסף המצוי,על מנת שתוכלו לאחר החתונה לחיות חיי פרטיות .

גן אירועים- אמנם יפה, אך גם יקר . יש לבדוק האם התקציב מאפשר ולפעול בהתאם , לעיתים שווה להתפשר על אולם רגיל , על מנת לעמוד בהוצאות(יש לשים דגש ולא לשכוח שאין כסאות ושולחנות בגן האירועים למוזמנים המבוגרים שבאירוע) .

דיג\'יי- לומר לדיג\'יי את סוג המוזיקה שאתם אוהבים, ובמידה ויש שירים אהובים עליכם לבקש שישמיע אותם, ואף ניתן לערוך רשימת שירים מסודרת לאירוע לפי טעמכם האישי .

הסוף לרווקות – זה הזמן לעכל , לבדוק האם זה סופי , האם את/ה מוכנים להיות עם בן הזוג מכאן והלאה בטוב וברע במשך השנים הבאות ? ,לחשוב לעומק .

ולא להיות לחוצים - במידה וקורה משהו שלא היה בתכנון לא להילחץ להמשיך את הארוע כרגיל עד כמה שאפשר ולמנות מישהו שיטפל בעיניין.

זיקוקים - לבדוק האם באמת יש לכם כסף מיותר לזיקוקים ועד כמה זה הכרחי ובמידה וכבר בחרתם שיהיו זיקוקים לא להתפשר על איכות , אף אחד לא רוצה הפתעות ביום האירוע .

חליפה – להתאים את צבע החליפה לצבע העור של החתן במידה והחתן בעל צבע עור בהיר , חליפה לבנה לא תתאים ולהפך במידה וצבע העור של החתן כהה יותר חליפה לבנה תהיה המושלמת עבורו .

טבעת – הרב שואל בחופה עם החתן שילם מכספו על הטבעת, לכן יש לדאוג לכך שישלם לבדו על הטבעת.

ירח דבש – לקבוע את ירח הדבש לפחות שבוע לפניי, לערוך רשימה מסודרת היכן ומה אתם רוצים שיהיה , ולפעול על פייה .

כסף- לא לבזבז ללא תקנה , לקבוע סכום מסוים מראש ולהשתדל לעמוד בו להתאפר – לקבוע ניסיונות איפור על מנת לבחור את האיפור המועדף עלייך להתייעץ עם המאפרת האם מתאים לך איפור עדין, גס ולבוא עם עוד מישהי על מנת שתעזור לך לבחור את מה שהכי מתאים לך.

מדידות- כשאת בוחרת את השמלה אל תשכחי זה היום החשוב לך מכל לא להתפשר על נוחות, לזוז עם השמלה ולוודא שאכן את תוכלי לרקוד איתה כל הערב בנינוחות .

נדוניה- אל תשכחי להגיד לאמא שזה הזמן לתת את כל מה שהיא קנתה עבורך כל השנים .

סידור מוזמנים – לדאוג מראש לאחראי על פתיחת שולחנות רזרביים , וסידור מיקום המוזמנים. עיצוב חופה- כיום יש מעצבות חופה שיכולות להפוך את החופה למקום מדהים ואת ההתרגשות לגדולה יותר, במידה ואתם יכולים להרשות לעצמכם לכו על זה . פינוק- זה הזמן להתפנק בחרו סלון כלות שיעניק לכם את הפינוק והשרות הטוב ביותר , ואף ניתן להזמין מלונות שמארחים את החתן כלה ביום חתונתם .להתפנק כל עוד את יכולה על מנת להלחץ פחות בארוע.

צלם- להכיר לצלם את האנשים הקרובים ביותר של הארוע על מנת שיצלם אותם הרבה, כמו ההורים, בכל זאת בזכותם אנחנו פה !

קליפ- במידה ובחרתם לעשות קליפ עשו אותו ברעיון מקורי , תחדשו , תפתיעו תגרמו לאורחים להתרגש יותר, אל תעשו קליפים שחוזרים על קליפים ישנים, תנו לקהל להישאר פעורי פה .

רב- בחרו רב שמעביר את החופה בצורה מרגשת ומהירה, אל תתנו לרב להאריך בדברים יותר מימה שצריך .

שמלה – תבחרי את הכי יפה בשבילך, תתייעצי עם קרובים , אם יש לך שמלה שחלמת עליה תמיד זה הזמן להגשים את . החלומות- בכל זאת מתחתנים פעם אחת (לפחות זו השאיפה ).

תעודת כשרות- לבדוק שלאולם יש תעודת כשרות, שלא יהיו הפתעות עם הרב .